اخبار

معرفی شرکت

کارنامه و تاریخچه فعالیت شرکت بازرگانی آوند حیات
شروع فعالیت حرفه‌ای: 1386

شماره ثبت: 310791
مدیریت موسسه: علی نظامی
مسئولیت‌های اجرایی مدیریت: دارای پروانه حق العمل کاری رسمی از گمرک ایران به شماره 9559902
حوزه های فعالیت : عضویت در اتحادیه کارگزاران گمرکی در سال 1386 و عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران
12 سال سابقه مدیریت در موسسه
دارنده گواهینامه ISO 9001:2015 ( ترخیص کالا با کیفیت جهانی)
دارنده گواهینامه ISO 10004:2010 ( ترخیص کالا بر مبنای احترام به حقوق مشتری)
حوزه فعالیت اصلی  موسسه: ترخیص تخصصی کالاهای نفت گاز و پتروشیمی، پزشکی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی، دارویی، خطوط تولید مربوطه، صادرات کلیه کالاهای مرتبط
تعداد شرکت های طرف قرارداد: بیش از 256 شرکت فعال
گمرکات فعال: کلیه گمرکات تهران و بنادر جنوبی.
نمایندگی های فعال: دارای نمایندگی¬های  فعال در بندرعباس و همچنین چین و ترکیه جهت کاهش مدت زمان ترخیص و امکان ترخیص کالاهای تحریمی.

خدمات متفاوت، دقت و سرعت رمز موفقیت کار ماست.

موسسه مشاور امور گمرکی و ترخیص کالای آوندحیات با 12 سال تجربه و فعالیت مستمر و كارگزار رسمی گمرک، یکی از خوش‌نام‌ترین شرکت های خصوصی معتبر و پیشرو ایرانی می باشد که در زمینه ترخیص کالا از گمرکات کشور فعالیت می نماید. این شرکت همچنین افتخار ارائه خدمات ترخیص کالا و مشاوره های بازرگانی و گمرکی به بهترین و معتبرترین شرکت های تجاری و صنعتی را دارا میباشد.
از راهبرد های اساسی این شرکت، بکارگیری روش ها و سیستم های مدرن و پیشرفته امروزی در جهت سرعت بخشیدن هرچه بیشتر خدمات به مشتریان و بهبود مستمر فرایند های داخلی و بیرونی است که از مهمترین آنها میتوان به اخذ گواهینامه های ایزو اشاره نمود.

اهداف و برنامه های شرکت بازرگانی آوند حیات
این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان، بسترهای لازم به منظور تحقق مناسب‌ترین شرایط، بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید و در این راستا نسبت به آموزش و یادگیری مستمر کارکنان و انجام مشاوره های بازرگانی به مشتریان و بازبینی فرایندهای داخلی و بیرونی با استفاده از اخذ گواهینامه های ایزو عمل می نماید.
 شرکت آوندحیات، خود را نسبت به مشتریان متعهد می داند و سعی در برقراری روابط بلندمدت با کلیه این عزیزان دارد بطوری که بتواند به عنوان شریک تجاری آنها عمل نماید. به همین منظور چشم انداز بلند مدت شرکت تمرکز بر خدمات رسانی در بالاترین سطح کلاس جهانی به مشتریان می باشد و در هر لحظه آماده خدمت رسانی به آنها است.
منشور اخلاقی آوندحیات بر پایه پیروی از قوانین، انجام امور بر اساس صداقت، اعتماد متقابل، رعایت کیفیت در همه امور و فرایند ها، حفظ اسرار تجاری مشتریان خود و ایجاد محیط کاری پرنشاط با رعایت کلیه اصول سازمانی است.
این شرکت در راستای دست یابی به اهداف و ارتقای سطح کیفی خود و در جهت ارائه خدمات هرچه مطلوب تر اقدام به دریافت گواهینامه کیفیت ISO 9001:2015 و پس از آن ISO 10004:2010  نموده است.
عدم آشنایی بعضی مدیران و بازرگانان از قوانین واردات و صادرات در کشور موجب عدم تصمیم¬گیری صحیح و در نتیجه اتلاف وقت و هزینه، طولانی نمودن زمان ترخیص و سردرگمی آنان می گردد.یکی از برنامه های راهبردی شرکت آوند حیات، آشنا نمودن بازرگانان و صاحبان کالا به قوانین واردات و ترخیص کالا می باشد. بخش مشاوره بازرگانی این شرکت آماده پاسخگویی به تمامی سوالات بازرگانان محترم در ارتباط با قوانین و مقررات گمرکی و نحوه اعمال آن در گمرکات کشور خواهد بود.
این شرکت با ارائه خدمات مشاوره ای رایگان از طریق جلسات حضوری، ارتباط از طریق ایمیل و یا  تماس تلفن به منظور آشنایی هر چه بیشتر سعی در جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه دارد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *