مقالات گمرکی

ترخیص پمپ آب خانگی از گمرک بوشهر

ترخیص پمپ آب خانگی از گمرک بوشهر

ترخیص پمپ آب خانگی که بیشتر از گمرک بوشهر انجام میشد به این دلیل که نیروی الکتریستیه را به نیروی مکانیکی تبدیل میکند اهمیت دارد، و بیشترین کاربرد این وسیله در ساختمان های مسکونی برای هدایت آب به طبقات بالاتر می باشد.

ترخیص پمپ آب خانگی از گمرک بوشهر

ترخیص پمپ آب خانگی از گمرک بوشهر

پمپ آب خانگی و نیز پمپ کف کش از مهم ترین و کاربردی ترین انواع پمپ ها میباشند که سالانه در تعدادی قابل توجه از طریق گمرکات کشور به ویژه گمرک بوشهر به کشور وارد می شوند. در این مطلب به طور کامل در زمینه واردات و ترخیص پمپ آب خانگی و نیز کف کش صحبت خواهیم نمود. توصیه می شود در صورتی که قصد داشته در این زمینه به فعالیت بپردازید خواندن این مطلب کاربردی را از دست ندهید:

پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی دستگاهی جهت تبدیل الکتریسیته به نیروی مکانیکی است. این دستگاه برای بالا بردن میزان فشار آب ساختمان های مسکونی و نیز شرکت و سایر ساختمان هایی که فشار آب قوی را طلب می کنند بسیار کاربردی می باشد. این روزها بالا رفتن جمعیت و نیز روند بی رویه ساخت و ساز ساختمان ها باعث شده که فشار پایین آب یکی از مشکلات و معضلات رایج افراد به شمار آید.
برای همین در اکثر ساختمان ها نیاز است که با استفاده از یک پمپ آب خانگی این مشکل را رفع نمود. پمپ های آب خانگی خود در انواع مختلف زیر می باشند:
1. پمپ آب خانگی بدون صدا
2. پمپ آب خانگی نیم اسب
3. پمپ آب خانگی یک اسب بخار بشقابی
4. پمپ آب جتی یک اسب بخار
5. پمپ آب خانگی یک اسب بخار دو پروانه
6. پمپ آب خانگی یک و نیم اسب بخار دو پروانه
7. پمپ آب خانگی دو اسب بخار

پمپ کف کش

یکی دیگر از انواع پمپ های وارداتی، پمپ کف کش است. این پمپ که با نام دیگر پمپ لجن کش نیز شناخته می شود از جمله دستگاه هایی است که در کارخانه ها و صنایع، بسیار کاربردی می باشد. این نوع پمپ همانطور که از نام آن پیداست به منظور خارج کردن آب های آلوده و با املاحی چون لجن ها، شن ریزه ها و پسماندهای کوچک و… به کار برده می شود.
پمپ کف کش به شکل های مختلفی دسته بندی می شود. به لحاظ کارکرد این پمپ ها در دو نوع آب از رو و آب از بغل هستند و از نظر ظاهری می توان این پمپ ها را به دو دسته پروانه نیمه باز و پروانه بسته تقسیم نمود. این دستگاه در زمینه چاه بازکنی و تخلیه چاه نیز مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع با استفاده از این دستگاه می توان چاه را رسوب زدایی نمود.

 

واردات پمپ آب خانگی و پمپ کف کش

این روزها بسیاری از موارد مورد نیاز کشور از طریق تهیه از دیگر کشورها و نیز واردات آن ها به درون کشور تأمین خواهد شد. از بین آن ها می توان به پمپ های مختلف از جمله پمپ آب خانگی و نیز پمپ کف کش اشاره نمود. به طور معمول واردات این محصولات از کشورهایی چون ایتالیا، آلمان، چین، ترکیه و… صورت می گیرد.
واردات این دسته از کالاها نیز همچون دیگر محصولات، مجوزهایی را نیاز دارد. برای همین به عنوان یک واردکننده باید بدانید که از چه سازمان ها و ارگان هایی مجوز دریافت کنید. در اختیار نداشتن هر یک از این مجوزها مانعی برای ترخیص پمپ آب خانگی/پمپ کف کش خواهد بود. برای همین نیاز است که به امور واردات و ترخیص این کالاها به خوبی شناخت داشته باشید.

 

ترخیص پمپ آب خانگی و کف کش

با ورود کالاهای وارداتی به مرز کشور نیاز است که پروسه ترخیص آن که دارای مراحل متعددی می باشد طی شود. از زمان های گذشته مهم ترین ارگان در زمینه تجارت بین المللی گمرک است. در واقع گمرک همواره نظارتی دقیق و بسیار سخت گیرانه بر روی بحث واردات خواهد داشت تا به این شکل از ورود کالاهای غیرمجاز جلوگیری شود.
برای همین فرد واردکننده باید به خوبی با تمامی قوانین آشنایی داشته و طبق مقررات مراحل را طی کند تا بدون مشکل بتواند کالاهای خود را از مرز وارد کشور نماید و به اصطلاح کالاهای وارداتی خود را ترخیص کند. از طرفی این قوانین ممکن است هر روز با تغییراتی همراه باشد و یک فرد به عنوان تاجر به طور معمول زمانی کافی برای آن که مدام اطلاعات خود را به روز کند ندارد.
برای همین می توان گفت یک گزینه آسان برای تاجران برای یک واردات بی دغدغه و سریع کمک گرفتن از یک فرد کاربلد است. این روزها به کمک یک ترخیص کار حرفه ای میتوان به سادگی کالاهای خود را از گمرک ترخیص نمود.

 

مدارک مورد نیاز ترخیص پمپ آب خانگی و کف کش از گمرک بوشهر

برای ترخیص این دسته از کالاها باید مدارک و مجوزهای مختلفی را در تهیه نمود. شما برای ترخیص انواع پمپ ها به مدارک مختلفی نیاز دارید که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:
1. اظهارنامه
2. بارنامه
3. مجوز ثبت سفارش
4. پکینگ لیست
5. گواهی مبدأ
6. لیست عدل بندی
7. بیمه نامه
8. و…
دریافت هر یک از این مدارک پروسه اداری خاص خود را طلب می کنند و برای تهیه هر یک از آن ها شما باید از دانش تجاری کافی برخوردار باشید.

کد تعرفه گمرکی پمپ آب خانگی و کف کش

هر کالایی برای آن که امکان پیگیری آن فراهم باشد و نیز بتوان هزینه گمرکی آن را برآورد نمود دارای کد تعرفه گمرکی خاص خود است. شما این امکان را داشته تا کد تعرفه گمرکی پمپ های آب را در ردیف ۸۴۱۳۸۲۰۰ بیابید.
این کد در زمینه ترخیص پمپ ها نیز به کار شما خواهد آمد.

شرکت آوند حیات

این که هر کالای وارداتی هر چه زودتر ترخیص شود بسیار به نفع فرد واردکننده و نیز مصرف کننده آن خواهد بود. از طرفی گاهی نداشتن دانش کافی و عدم آگاهی سبب خواهد شد که هزینه ترخیص کالای مورد نظر بسیار بیشتر از آب درآید. برای همین یکی از هوشمندانه ترین کارها کمک گرفتن از یک تیم تخصصی در زمینه ترخیص کالاست.
این روزها شرکت های بازرگانی مختلفی ارائه دهنده خدمات واردات و ترخیص کالا به واردکنندگان می باشند. اما در این زمینه نیز داشتن یک انتخاب نادرست کارها را بدتر از قبل خواهد نمود. چرا که باید کار را به تیمی سپرد که بتوان از تخصص آن مطمئن بود.
این روزها شرکت آوند حیات به خوبی ثابت کرده که یکی از بهترین ها در زمینه ترخیص کالا و انجام امور گمرکی به شمار می آید. شما می توانید تمامی مراحل ترخیص پمپ آب خانگی/ کف کش از گمرک بوشهر یا دیگر گمرک ها را به این تیم حرفه ای بسپارید. ترخیص کاران حرفه ای تیم آوند حیات با هزینه ای بسیار مناسب و در زمانی سریع کالاهای شما را ترخیص خواهند نمود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *