مقالات گمرکی

ترخیص بلبرینگ صنعتی از گمرک بوشهر

ترخیص بلبرینگ صنعتی از گمرکات جنوبی درحال حاضر بسیار رونق گرفته است زیرا در خیلی از وسایل که حتی به نظر کاملاً ساده می­رسند نیز این قطعه، کاربردی بسیار مهم و اصلی خواهد داشت.

ترخیص بلبرینگ صنعتی از گمرکات جنوبی/ گمرک بوشهر

ترخیص بلبرینگ صنعتی از گمرکات جنوبی/ گمرک بوشهر

ترخیص بلبرینگ صنعتی از گمرکات جنوبی نظیر گمرک بوشهر یکی از خدمات تخصصی شرکت آوند حیات در زمینه ترخیص کالا از گمرکات است. بلبرینگ صنعتی در واقع همان یاتاقان توپی است که یک چرخنده بسیار کاربردی در صنایع می­باشد. این قطعه در زمینه­‌های مختلفی از جمله ساخت خودروها، اسکیت‌­ها و… به کار برده می­شود.

ساختار بلبرینگ­‌های صنعتی آن­ها را در زمینه تحمل بار، بسیار قدرتمند ساخته است. برای همین بسیار مهم است که این قطعه از کیفیت بالایی برخوردار باشد. از این رو بسیاری از واردکنندگان بر آن هستند تا بهترین نمونه‌­های خارجی این محصول را یافته و از کشورهای مختلف به کشور وارد کنند. در این مطلب بیشتر با واردات و ترخیص بلبرینگ صنعتی آشنا خواهیم شد:

 

بلبرینگ صنعتی چیست؟

بلبرینگ صنعتی که با نام یاتاقان توپی نیز شناخته می­شود این روزها در صنایع مختلفی به کار برده می­شود. در واقع در خیلی از وسایل که حتی به نظر کاملاً ساده می­رسند نیز این قطعه، کاربردی بسیار مهم و اصلی خواهد داشت. در بلبرینگ صنعتی بیشترین فشار بر روی لایه داخلی است و لایه خارجی بار را به گوی­‎‎ها می­فرستد.

گوی‌های به کار برده شده در بلبرینگ صنعتی به واسطه ساختار کروی و کوچکی که در نقطه تماس خود با لایه‌­های درونی و بیرونی داشته حرکت بسیار نرمی دارند. البته تمامی این موارد و کاربردها برای زمانی است که این قطعه از نظر کیفیت حرفی برای گفتن داشته باشد.

 

کاربرد بلبرینگ صنعتی

این روزها در بسیاری از صنایع بلبرینگ صنعتی مورد استفاده قرار می­گیرد. این موضوع باعث شده که روز به روز اهمیت واردات بلبرینگ صنعتی به کشور از اهمیت بیشتری برخوردار گردد. در ادامه برخی از کاربردهای بلبرینگ صنعتی آورده شده اند:

 1. استفاده از بلبرینگ صنعتی در صنعت غذایی
 2. به کارگیری بلبرینگ صنعتی در صنعت کشاورزی
 3. کاربرد بلبرینگ صنعتی در صنعت پتروشیمی
 4. استفاده از بلبرینگ صنعتی در صنعت خودروسازی
 5. به کارگیری بلبرینگ صنعتی در صنایع و تجهیزات پزشکی
 6. کاربرد بلبرینگ صنعتی در صنعت فضایی
 7. و…

این روزها از بین کاربردهای ذکر شده که هر یک در جایگاه خود از اهمیت بالایی برخوردار هستند، بیشترین میزان استفاده از بلبرینگ صنعتی را، صنعتی غذایی و نیز خودروسازی از آن خود نموده اند.

 

واردات بلبرینگ صنعتی

بلبرینگ را می­توان در دسته کالاهایی قرار داد که مجاز بودن واردات آن شرایط خاصی را می­طلبد. در واقع آزاد یا ممنوع بودن واردات بلبرینگ تخصصی در گرو آن است که آیا تولید بلبرینگ مورد نظر در کشور انجام می­شود یا خیر؟ که البته به طور معمول بلبرینگ ماشین­‌آلات صنعتی در کشور به تولید نمی­رسد و برای همین واردات آن­ها به درون کشور بلامانع می­باشد.

به طور معمول بیشترین میزان واردات بلبرینگ صنعتی به کشور، از کشورهایی نظیر کره، چین، ژاپن، کشورهای اروپایی و… صورت می­گیرد. واردات این محصولات نیز قوانین و شرایط خاص خود را طلب می­کند. برای داشتن ترخیص بدون مشکل بلبرینگ تخصصی نیاز است که تمامی مراحل از اولین قدم واردات تا پروسه ترخیص، طبق قانون و به صورت کاملاً صحیح انجام شود.

انواع بلبرینگ صنعتی وارداتی

انواع بلبرینگ صنعتی وارداتی

به طور کلی بیشترین میزان واردات در زمینه واردات بلبرینگ صنعتی به کشور را، بلبرینگ­های زیر به خود اختصاص داده­اند:

 1. انواع بلبرینگ صنعتی
 2. بلبرینگ صنعتی شیار عمیق
 3. بلبرینگ صنعتی تماس زاویه ای
 4. بلبرینگ صنعتی خود تنظیم
 5. بلبرینگ صنعتی کف گرد
 6. بلبرینگ صنعتی ایگرگ
 7. بلبرینگ صنعتی شیار عمیق دو کفه ای
 8. و…

 

تعرفه گمرکی جهت ترخیص بلبرینگ صنعتی

کد تعرفه بلبرینگ صنعتی در ردیف 84821000 است و شما می­توانید از این کد به منظور ترخیص بلبرینگ صنعتی و نیز ثبت سفارش بلبرینگ صنعتی و… استفاده نمایید.

 

میزان هزینه واردات و ترخیص بلبرینگ صنعتی

به طور کلی در زمینه واردات و ترخیص بلبرینگ صنعتی از گمرک مانند هر کالای وارداتی دیگر، شما باید تا زمانی که کالا را در کشور دریافت می­کنید هزینه‌های مختلفی را متقبل گردید. به طور کلی هزینه‌­هایی که در این راه تقریباً برای تمامی محصولات و کالاهای مختلف نظیر بلبرینگ صنعتی وجود خواهد داشت به شرح زیر است:

 1. هزینه مربوط به منبع یابی و عقد قرارداد
 2. هزینه ثبت سفارش و دریافت مجوزها
 3. حواله به فروشنده
 4. هزینه حمل و نقل تا گمرک کشور
 5. حقوق ورودی براساس ارزش CIF
 6. هزینه 9 درصد ارزش افزوده
 7. 4 درصد مالیات علی الحساب
 8. هزینه مربوط به ترخیصیه، انبارداری و دموراژ
 9. کارمزد کارت بازرگانی
 10. هزینه ترخیص

 

ترخیص بلبرینگ صنعتی از گمرکات

برای طی کردن پروسه ترخیص بلبرینگ صنعتی، نیاز است که این امور توسط یک فرد آشنا به کلیه امور گمرکی انجام شود. در این زمینه کمک گرفتن از یک ترخیص‌­کار گمرکی می­تواند زمان ترخیص کالا را به حداقل برساند. ترخیص­کار گمرکی در واقع نماینده قانونی فرد واردکننده برای انجام امور ترخیص کالا می باشد و به نوعی فردی است که در زمینه انجام معاملات گمرکی به فرد تاجر و واردکننده کمک می کند.

علاوه بر آن کارگزار گمرکی، شخصی حقوقی است که انجام کلیه موارد نظیر دریافت مجوز گمرک، پرداخت عوارض گمرکی و خروج کالاها از انبار را به جای فرد واردکننده را بر عهده خواهد گرفت.

 

ترخیص بلبرینگ از گمرک بوشهر

بزرگی و وسعت گمرک بوشهر بر هیچ کس پوشیده نیست برای همین کاملاً میزان بالای درخواست ترخیص کالا از این گمرک امری طبیعی می­باشد. این روزها در زمینه تجارت، یکی از موارد متعدد و تکرارشونده ترخیص بلبرینگ صنعتی از گمرک بوشهر است. اگر شما نیز جزو تاجرانی هستید که در زمینه واردات  بلبرینگ صنعتی به فعالیت مشغول هستید یا به تازگی قصد داشته این تجارت و حرفه را تجربه کنید کافی است کارشناسان آوند حیات را در کنار خود داشته باشید.

شرکت بازرگانی آوند حیات با سال­ها سابقه درخشان و تجربه بالا یک مشاور حرفه­ای و دلسوز برای شماست تا این راه دشوار و پیچیده را به سادگی رد کنید. شما می­توانید از بین تیم آوند حیات برای خود یک نماینده قانونی برای انجام امور ترخیص بلبرینگ صنعتی از گمرک بوشهر انتخاب نمایید. پس از آن صفر تا صد امور به حرفه­ای­ترین شکل زیر نظر این نماینده قانونی انجام خواهد شد. شناخت بالای تیم آوند حیات در رابطه با قوانین و پروسه اداری ترخیص کالا باعث شده که بتوان در بازه زمانی کوتاه، شرایط ترخیص کالا را از گمرک فراهم نمود.

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *